Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Prostory kulturního domu

Vítejte na stránce kdkoryna.wbs.cz v sekci Prostory kulturního domu

   

Velký sál je vhodný pro divadelní představení,taneční zábavy,plesy,diskotéky,dětská představení a zábavné akce,konference,velké prodejní akce,promo akce.

Jeviště má rozměry 11x11m,reflektorové a zářivkové osvětlení a boční halogenové osvětlení,taktéž je tam umístěno velké promítací plátno,šatna pro herce,přilehlá kulisárna.

Sál má 5 bočních vstupů.Při koncertním uspořádání má kapacitu 250míst,při plesovém uspořádání 125 stolových míst přímo na sále.Při estrádním stolovém uspořádání 170 míst.Osvětlení stropní halogeny,boční zářivky a přisvícení žárovkami.

 

Přísálí s přilehlým barem je propojeno třemi odhlučněnými vstupy s velkým sálem.Má ideální propozice na na pořádání vernisáží,soukromých oslav,menších párty,na komerční předváděcí a prodejní akce.

 

Předsálí se šatnou oddělenou od předsálí pultem,která může být forma obslužná nebo samoobsluha.Na velký sál dva odhlučněné vstupy.Vedle šatny WC.

 

Vestibul jako přímý vstup do KD přiléhá k baru a na pravé straně k šatnám.

 

V suterénu Kulturního domu jsou ještě prostory jídelny spojené s kuchyní vybavenou lednicemi,sporáky,linkou s nádobím ,takže je zde možnost i samostatné přípravy jídel při různých akcích, ať již pořádaných KD nebo pro soukromé účely.Dále je zde malá vinárna.

 

 

          

TOPlist